Galeria Unikalni.pl


"Zobacz jak tu pięknie!
 Nie ma dwóch jednakowych rzeczy.
Każda jest jedyna.
 I nigdy jej nie spotkasz po raz drugi"


Od serca


Prezentowo

Małe i duże prezenty na różne okazje. Tylko pojedyncze sztuki.Boho -bransoletki ze skóry

wykonane w pojedynczych egzemplarzach.Dla babeczki

Biżuteria ręcznie dziergana na szydełku.Łapacze i wianki ręcznie robione, wite i plecione
  • Wianki stworzone z brzozowych witek, kwiatów, ziół, szyszek i innych przydatnych, wyszukanych dodatków.
  • Łapacze - chwytacze - trzymacze, dobrego samopoczucia, humoru, nastroju, dobrych pomysłów i snów. Każdemu według tego czego mu potrzeba.


duże broszki - kwiatykolczyki z naturalnej skóry

Kolczyki ręcznie wycinane, w kształcie liści lub ptasiego piórka. Wykonane z naturalnej skóry.Broszki ze skóry

Wykonane z naturalnej skóry, futerka, filcu, korali i innych kolorowych lub błyszczących dodatków. Wszystkie wykonane tylko w jednym egzemplarzu.Boho naszyjniki ze skóry

wykonane w pojedynczych egzemplarzach.Skórzane notesy na bliskie i dalekie podróże

Podróżnicy od zawsze robili zapiski z podróży. Umieszczali tam swoje spostrzeżenia, przemyślenia, wspomnienia, drobne rysunki czy sprawy do załatwienia po powrocie. Oryginalne, skórzane notesy i pamiętniki wykonane w pojedynczych egzemplarzach. Dzięki wymiennym wkładom, skórzana okładka posłuży wiele lat. Idealny dla podróżnika i wojażera, który lubi prowadzić notki z podróży, sporządzać zapiski i dokumentować odwiedzone miejsca.

Ręcznie robiony notes na własne zapiski lub na cudze. Na myśli ulotne i na przyszłe plany. Dla młodej mamy i dla seniora na wzmianki i notki. Dla miłośnika książek a może na przepisy? Na wszystkie inne adnotacje, wzmianki, teksty, wpisy i postscriptum.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk