Agnaart

Podobno najpiękniejszym makijażem kobiety jest jej pasja :-) Tak kiedyś stwierdził w wywiadzie jeden z największych projektantów mody - Yves Saint Laurent. Moją największą pasją jest projektowanie i tworzenie własnej biżuterii.

Już jako mała dziewczynka uwielbiałam oglądać zawartość szkatułki mojej mamy. Z czasem zaczęłam gromadzić dziś już bardzo bogatą własną kolekcję biżuterii i interesować się tym, w jaki sposób zostały zrobione te piękne przedmioty. Kilka lat temu postanowiłam poznać warsztat "rękodzielnika" od podstaw i odkryłam, że bardziej lubię tworzyć biżuterię, niż ją kupować :-)

Moje prace powstają najczęściej ze srebra i kamieni naturalnych - w tym przypadku stosuję technikę wire wrapping do wykonania srebrnej oprawy kamieni.

Drugim rodzajem biżuterii, który wykonuję, są wisiorki z naturalnymi kwiatami, liśćmi i innymi botanicznymi elementami, które umieszczam w elementach z przezroczystej żywicy jubilerskiej.

Oprócz tego tworzę, najczęściej na zamówienie, kolczyki, wisiorki i naszyjniki z drobnymi koralikami techniką beadingu lub haftu koralikowego. 

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac :-)w oplocie koralików - naturalne kamienie, kaboszony i kryształy
Kolekcja składa się z wisiorków, naszyjników, kolczyków oraz kompletów biżuterii zrobionych z wysokiej jakości elementów: naturalnych kamieni, kryształów firmy Swarovski, kaboszonów oraz elementów ze srebra 925 lub stali szlachetnej. Tym, co łączy prace w tej kolekcji są techniki wykonania – beading (wyplatanie z koralików) oraz haft koralikowy. Są czasochłonne, ponieważ każdy koralik, nawet milimetrowy, jest przyszywany osobno. Techniki te pozwalają na osiągnięcie ciekawych rezultatów, a prace, które w ten sposób powstają, są unikatowe. Zapraszam do świata koralikowych drobiazgów :-)zaklęte w żywicy
Kolekcja składa się z wisiorków, naszyjników i kolczyków, które powstały przy użyciu żywicy jubilerskiej. Zgromadzenie niezbędnego kosztownego sprzętu, nauka technik pracy z żywicą, eksperymentowanie i uczenie się na własnych błędach zajęło niemal rok. W efekcie powstają piękne i oryginalne przedmioty. Wśród "zaklętych w żywicy" w biżuterii Agnaart znaleźć można dmuchawce, chabry, róże, mech, płatki kwiatów, części elektroniczne i nie tylko. Niektóre wisiorki mają zawieszki wykonane techniką wire-wrappingu lub zostały oprawione koralikami. Wszystkie części metalowe wykonane są ze srebra 925 i 999.oblicza srebra - biżuteria z kamieniami naturalnymi, bursztynem, kryształami oraz srebrem
Kolekcja składa się z kolczyków, bransoletek, naszyjników i wisiorków wykonanych z elementów ze srebra 925, zarówno w zwykłej formie, jak i oksydowanego (przyciemnionego). Srebro świetnie podkreśla urodę pozostałych materiałów, wśród których ważną rolę odgrywa bardzo lubiany przeze mnie bursztyn, a także kamienie naturalne o pięknym wybarwieniu. W kolekcji znaleźć można pełne blasku kryształy firmy Swarovski, perły hodowlane, szkło artystyczne i nie tylko. Zapraszam do obejrzenia moich srebrnych projektów.srebrem oprawione

Kolekcja składa się przede wszystkim z wisiorków, kolczyków i naszyjników wykonanych ze srebra 925 i 999 techniką "wire wrapping", co można przetłumaczyć jako "oplatanie drutem". Przy tworzeniu tej biżuterii wykorzystywane były również inne techniki metaloplastyczne i jubilerskie. W części przedmiotów srebro zostało zaoksydowane (tzn. przyciemnione). W srebrnej oprawie znalazły się przede wszystkim kamienie naturalne.

 w blasku kryształów - kolekcja z kryształami firmy swarovski
Kolekcja składa się z kolczyków, wisiorków i kompletów biżuterii, w których główną rolę odgrywają piękne kryształy firmy SWAROVSKI. Wśród technik twórczych ważne miejsce zajmuje bead-weaving, czyli wyplatanie z koralików. Technika ta jest czasochłonna, ale pozwala na stworzenie ciekawej, przyciągającej wzrok oprawy dla kryształowych elementów. Oprócz gotowej biżuterii, w kolekcji znajdują się także wzory często realizowane przez Agnaart, które dostępne są na zamówienie.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk