Kolekcja: w oplocie koralików - naturalne kamienie, kaboszony i kryształy Artysta: Agnaart
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Urlop w dniach od 29.07 do 6.08 - zamówienia nie będą w tym czasie wysyłane.


Kolekcja składa się z wisiorków, naszyjników, kolczyków oraz kompletów biżuterii zrobionych z wysokiej jakości elementów: naturalnych kamieni, kryształów firmy Swarovski, kaboszonów oraz elementów ze srebra 925 lub stali szlachetnej. Tym, co łączy prace w tej kolekcji są techniki wykonania – beading (wyplatanie z koralików) oraz haft koralikowy. Są czasochłonne, ponieważ każdy koralik, nawet milimetrowy, jest przyszywany osobno. Techniki te pozwalają na osiągnięcie ciekawych rezultatów, a prace, które w ten sposób powstają, są unikatowe. Zapraszam do świata koralikowych drobiazgów :-)

Magia fioletu - naszyjnik z agatem, ametystem i jadeitem

naszyjnik


Wszystkie elementy metalowe naszyjnika zrobione są ze srebra 925. Centralnym elementem jest wisior z dużym okrągłym kaboszonem z fioletowego agatu o wypolerowanej powierzchni, z widocznymi zwłaszcza w górnej części cienkimi białymi paseczkami.


Agat został oprawiony w technice haftu koralikowego (bead embroidery) – każdy koralik doszywany był osobno przy użyciu specjalistycznej przezroczystej nici.Haft koralikowy wykonany został z wysokiej jakości koralików Toho w kolorze białym oraz kilku odcieniach fioletu.


Na ramionach naszyjnika znajduje się 22 kul kamieni - agatu oraz jadeitu w różnych rozmiarach i odcieniach fioletu.Największe kule mają 10mm i są wykonane z agatu. Na ich powierzchni widać smugi i wzory. Kule jadeitu są jednolicie wybarwione, mają rozmiar od 4mm do 8mm.


Górna część wisiora ozdobiona jest trzema elementami z naturalnego ametystu.Tył podszyty jest czarną skórą naturalną, dzięki czemu jest trwały.


Naszyjnik posiada łańcuszek przedłużający (również srebro 925), dzięki czemu można regulować jego długość. Długość naszyjnika (mierzona po rozpięciu i położeniu wzdłuż linii prostej): minimalna ok. 48 cm; maksymalna: ok. 52 cm.


Wysokość wisiorka (razem z zawieszką): ok. 6,2 cm. Maksymalna szerokość wisiorka: ok. 5,2 cm.


Naszyjnik zostanie bezpiecznie opakowany i przesłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 174 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Swarovski w kolorach tęczy - wisiorek z łańcuszkiem

wisiorek


Centralnym elementem wisiorka jest kryształ frmy Swarovski wielkości 12mm mieniący się kolorami tęczy - wrażenie zmienia się w zależności od kąta padania światła.


Wisiorek wykonany został w technice beading / bead-weaving - każdy koralik doszywany był osobno przy użyciu specjalistycznej przezroczystej nici. W wisiorze znajdują się następujące rodzaje koralików: ciemnoturkusowe koraliki SuperDuo, srebrzyste i hematytowe (metaliczna czerń) japońskie koraliki Toho oraz turkusowe fasetowane koraliki Fire Polish.


 


Tył kryształu jest starannie opleciony koralikami (widać to na ostatnim zdjęciu).


Zawieszka ze srebra 925 wysokości 11mm, łańcuszek o regulowanej długości ze stali szlachetnej. Minimalna długość łańcuszka: ok. 46 cm. Maksymalna długość łańcuszka: ok. 49,5 cm. Wisiorek można z łatwością zdjąć i przełożyć na inną bazę.


 


W przypadku chęci zakupu wisiorka z łańcuszkiem ze srebra 925 mogą Państwo wysłać Agnaart wiadomość z pytaniem o dostępność takiego łańcuszka poprzez link "zapytaj o podobne" znajdujący się pod opisem. Przy zakupie wisiora ze srebrnym łańcuszkiem aktualna cena wzrośnie o 30zł (opis i cena zostaną dostosowane na życzenie klienta).


 


Wysokość wisiorka razem z zawieszką: ok. 4,4 cm. Max. szerokość elementu z koralików: ok. 3,6 cm.


Wisiorek zostanie bezpiecznie opakowany i przesłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 80 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Kryształowe gwiazdki: kolczyki z kryształkami Swarovski

kolczyki


Niewielkich rozmiarów kolczyki wykonane z kryształów firmy Swarovski o średnicy 8mm, w mocnym, żywym odcieniu pomarańczu. Kolor ten podkreślają użyte do jego oplecenia drobne koraliki japońskiej firmy Toho w dwóch rozmiarach i trzech odcieniach: pomarańczowym, czerwonym z pomarańczowymi refleksami oraz fuksji.


Otwarte bigle zrobione są ze srebra 925. Całkowita długość kolczyka: ok. 4,5 cm. Na jednym ze zdjęć widać sposób wykończenia tyłu kolczyka.


Polecam zwłaszcza Paniom, które lubią biżuterię w żywych, energetycznych kolorach.


Kolczyki zostaną bezpiecznie opakowane i przesłane w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 42 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Liść czy kaktus? Wisior z zielonym agatem i jadeitami

wisior


Duży wisior wykonany z zielonego kamienia naturalnego – agatu o nieregularnym kształcie.


Projekt zakładał formę przypominającą liść. Gdy wisior był już gotowy, moja córka stwierdziła, że przypomina jej nie tylko liść, ale też kaktus – stąd wymyślona przeze mnie nazwa dla tej pracy.


Do wykonania wisiora użyłam technik haftu koralikowego oraz beadingu (wyplatania z koralików) – każdy koralik doszywany był osobno przy użyciu specjalistycznej przezroczytej nici.Wykorzystałam wysokiej jakości drobne koraliki japońskiej firmy Toho oraz koraliki Bugle i Fire Polish w odcieniach zieleni i pomarańczu.


Przy jednym z boków kamienia umieszczone są trzy okrągłe jadeity (kamienie naturalne) wielkości 6 i 8mm. Dwa z nich mają fasetowaną powierzchnię, jeden – gładką. Tył wisiora wykończony jest czarną skórą naturalną, dzięki czemu jest trwały.


Zawieszka ze srebra 925 ma długość 11mm i umożliwia noszenie wisiorka na łańcuszku lub innej bazie o średnicy do 3mm. Wisior nie posiada łańcuszka.


Całkowita długość wisiora: ok. 8,2 cm. Maksymalna szerokość wisiora: ok. 4,4 cm. Długość agatu: ok. 5,3 cm.

Wisior zostanie bezpiecznie opakowany i przesłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 63 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Błękitne niebo - komplet srebrnej biżuterii z kryształami Swarovski

komplet biżuterii


Minimalistyczny komplet biżuterii Swarovski składa się z wisiorka i kolczyków.


W komplecie nie ma łańcuszka. Wszystkie części metalowe wykonane są ze srebra 925. Kolczyki mają sztyfty z barankami. Zawieszka wisiorka ma 8mm wysokości, umożliwia założenie wisiorka na łańcuszek lub inną bazę o grubości do 2mm.


W komplecie biżuterii znajdują się jasnoniebieskie kryształy firmy Swarovski: w kolczykach o średnicy 8mm, a w wisiorku - 12mm.


Komplet został wykonany w technice bead-weaving (oplatanie koralikami) - każdy koralik dodawany był osobno przy użyciu specjalistycznej przezroczystej nici.Do wykonania kompletu użyto wysokiej klasy drobnych koralików japońskich firm Toho i Miyuki w kolorze błękitnym.


Średnica frontu kolczyka: ok. 1,3 cm. Wysokość wisiorka razem z zawieszką: ok. 2,5 cm. Max. szerokość wisiorka: ok. 1,7 cm


Komplet jest bardzo lekki, wygląda delikatnie i może być ciekawym dodatkiem do letniej garderoby. Widoczne na zdjęciu pudełko nie jest częścią tej oferty - biżuteria zostanie bezpiecznie opakowana i przesłana w kartoniku z paragonem fiskalnym.Cena: 60 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Swarovski w granacie - długie kolczyki z kryształami

kolczyki


Duże, wyraziste srebrne kolczyki w szafirowo-granatowym wydaniu, z kryształami i modnymi chwostami.


Kolczyki mają całkowitą długość ok. 8,0 cm. Wszystkie elementy metalowe wykonane są ze srebra 925. Sztyfty kolczyków posiadają baranki.


W sztyftach umieszczone zostały szafirowe kryształy rivoli firmy Swarovski o średnicy 8mm. Poniżej znajdują się drobne kule kamieni naturalnych: kryształu górskiego i granantowego jadeitu.


Chwosty z wiskozowych włókien mają "czapeczki" wyplecione techniką beadingu z drobnych japońskich koralików Toho (metalicznych, w odcieniu srebra), przy użyciu specjalistycznej przezroczystej nici.


Kolczyki zostaną bezpiecznie opakowane i przesłane w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 108 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Dmuchawce, latawce, wiatr... - wisiorek ze zdjęciem i drobnymi kamieniami

wisiorek


Centralnym elementem wisiora jest szklany wypukły kaboszon o średnicy 30mm, pod którym umieszczony został fragment zdjęcia dmuchawca. Zdjęcie jest bardzo dobrej jakości, zostało wywołane (nie jest to zwykły wydruk).


W górnej części wisiora znajdują się trzy małe kule z kamieni naturalnych: białego korala oraz kryształu górskiego.


Wisior wykonany został techniką haftu koralikowego (bead embroidery) - każdy koralik doszywany był osobno specjalistyczną przezroczystą nicią.


Koraliki użyte do wykonania wisiora to wysokiej jakosci drobne koraliki japońskich firm Toho i Miyuki w kilku odcieniach zieleni, szare i matowe w kolorze złamanej bieli. Te ostatnie użyte zostały do obramowania krawędzi kaboszona, nawiązując do unoszących się w powietrzu nasion dmuchawca.


Zawieszka wykonana jest ze srebra 925. Wysokość zawieszki to 11mm, wielkość otworu pozwala na zawieszenie wisiora na innym łańcuszku lub bazie innego typu o grubości do 2,5mm. W komplecie łańcuszek ze stali szlachetnej o regulowanej długości od 46cm do 49,5 cm.


W przypadku chęci zakupu wisiorka z łańcuszkiem ze srebra 925 mogą Państwo wysłać Agnaart wiadomość z pytaniem o dostępność takiego łańcuszka poprzez link \"zapytaj o podobne\" znajdujący się pod opisem. Przy zakupie wisiora ze srebrnym łańcuszkiem aktualna cena wzrośnie o 30zł (opis i cena zostaną dostosowane na życzenie klienta).


Tył wisiora podszyty jest jasnoszarą skórą naturalną, dzięki czemu jest trwały.


Wysokość wisiorka razem z zawieszką - ok. 5,5cm. Max. szerokość - ok. 4,4 cm.


Wisior zostanie bezpiecznie opakowany i wysłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 54 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Lazurowe Wybrzeże - naszyjnik ze szkłem millefiori i jadeitami

naszyjnik


Duży, wyrazisty naszyjnik z okrągłym płaskim elementem z włoskiego szkła millefiori, kaboszonami i kulami kamienia naturalnego - jadeitu oraz zapięciem ze srebra 925. Długość naszyjnika regulowana dzięki 4cm łańcuszkowi przedłużającemu.


Naszyjnik składa się z pięciu osobnych elementów wykonanych w technice haftu koralikowego (bead embroidery) - każdy koralik doszywany był osobno przezroczystą nicią. Tył wykonany jest z szarej skóry naturalnej, a więc jest trwały.


Centralnym elementem naszyjnika jest piękny dekoracyjny element pochodzący z Włoch, wykonany z tzw. szkła millefiori, co oznacza \"tysiąc kwiatów\" (na powierzchni szkła widać wzór drobnych kwiatów). Ten rodzaj szkła powstał na włoskiej wyspie Murano, słynącej ze szkła artystycznego. Pastylka ma średnicę ok. 35mm i grubość kilku milimetrów.


We wszystkich pięciu elementach znajdują się kaboszony z kamienia naturalnego jadeitu (wielkość ok. 2,5cm i 1,5cm). W centralnym elemencie dodatkowo znajdują się Ponadto w cztery drobne kule kamieni naturalnych: agatu i jadeitu.


Haft koralikowy został wykonany japońskimi drobnymi koralikami Toho i Miyuki w różnych kształtach i rozmiarach. Na ramionach znajdują się kule jadeitu w odcieniach niebieskiego, od błękitu aż po granat, w rozmiarze 4mm-8mm.


Wysokość głównego elementu: ok. 7,6 cm. Maksymalna szerokość głównego elementu: 4,8 cm. Długość jednego ramienia (bez łańcuszka przedłużającego): ok. 20 cm. Długość łańcuszka przedłużającego: ok. 4,2 cm.


Naszyjnik zostanie bezpiecznie opakowany i przesłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.Cena: 216 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 14.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »

zapytaj o podobne »

Oblicza bursztynu - wisior wykonany haftem koralikowym

wisior


Centralnym elementem naszyjnika jest naturalny bursztyn bałtycki o nieregularnym kształcie (wielkość: ok. 2,8cm / 2,3cm).Dookoła znajdują się drobne kawałki polerowanego bursztynu w różnych kolorach.


W jednym z rogów umiejscowiona jest pastylka naturalnego kamienia - turkusu.


Wisior wykonany został techniką haftu koralikowego (bead embroidery) - każdy koralik doszywany był osobno przezroczystą nicią. Do wykonania haftu koralikowego użyto drobnych japońskich koralików w kolorach: niklu, szarości, ciemnego brązu. Tył wykonany jest z czarnej skóry naturalnej, a więc jest trwały.


 


Wysokość wisiora razem z zawieszką: ok. 6,0 cm. Szerokość wisiora: ok. 3,8 cm. Zawieszka wisiorka wysokości 11mm zrobiona jest ze srebra 925. Wisiorek z łatwością można zdjąć z dołączonego łańcuszka i zawiesić na innej bazie.


W komplecie jest łańcuszek ze stali szlachetnej o regulowanej długości (minimalna ok. 46cm, maksymalna ok. 49,5 cm).


W przypadku chęci zakupu wisiorka z łańcuszkiem ze srebra 925 mogą Państwo wysłać Agnaart wiadomość z pytaniem o dostępność takiego łańcuszka poprzez link \\\"zapytaj o podobne\\\" znajdujący się pod opisem. Przy zakupie wisiora ze srebrnym łańcuszkiem aktualna cena wzrośnie o 30zł (opis i cena zostaną dostosowane na życzenie klienta).


 


Wisior zostanie bezpiecznie opakowany i przesłany w kartoniku razem z paragonem fiskalnym.


 Cena: 84 zł
Niższa cena
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu »


Wspomnienie Wiktorii

wisior


Ten duży wisior kształtem nawiązuje do biżuterii popularnej w epoce wiktoriańskiej – jego kolorystyka jest jednak współczesna.  • Całkowita długość wisiora to 7 cm, maksymalna szerokość – 3,5 cm.


Centralnym elementem tej ozdoby jest pastylka naturalnego kamienia - agatu w odcieniach bladego fioletu, bieli i jasnej szarości o wielkości 2,4 cm / 1,7 cm. W dolnej części wisiora znajdują się trzy fioletowe kule naturalnego jadeitu o fasetowanej powierzchni, która ładnie odbija światło. U góry znajduje się jadeit tej samej wielkości.


Do oplecenia pastylki agatu i wykonania haftu wykorzystałam drobne szklane koraliki japońskiej firmy Toho w dwóch rozmiarach i sześciu odcieniach fioletu, szarości, granatu i czerni.


Zawieszka wykonana ze srebra próby 925 z otworem wysokości ok. 1 cm pozwala na umieszczenie wisiora na łańcuszku lub na innej bazie o grubości do 3 mm (wisior nie posiada łańcuszka). Tył wisiora został podszyty skórą naturalną w kolorze czarnym. Całość została wykonana przy użyciu cieniutkich przezroczystych nici.


Z uwagi na skomplikowany charakter projektu i ilość przyszywanych osobno malutkich koralików realizacja projektu była czasochłonna – jednakże efektem jest przyciągająca uwagę unikalna biżuteria.Sprzedane
Strona produktu »


Nadmorska wycieczka

wisior


Ten lekki wisior o ażurowej konstrukcji został wykonany z kamieni naturalnych: korala białego oraz kryształu górskiego.  • Całkowita długość wisiora to 5 cm; maksymalna szerokość – 3 cm.


W centrum wisiora znajduje się gładka kula korala białego o średnicy 10 mm. Ponadto wykorzystałam małe kulki o fasetowanej powierzchni z tego samego kamienia (4 mm) oraz kule rzeźbionego, przejrzystego kryształu górskiego (6 mm).


Wisior powstał przy użyciu czasochłonnej techniki haftu koralikowego z małych szklanych koralików wysokiej jakości japońskiej formy TOHO w trzech rozmiarach i trzech odcieniach niebieskiego i błękitu. Przezroczystą cieniutką nić dostrzec można dopiero po uważnym przyjrzeniu się z bliska. Zawieszka wykonana ze srebra próby 925 z otworem wysokości ok. 10 mm pozwala na umieszczenie wisiorka na łańcuszku lub na innej bazie o grubości do 3 mm (wisior nie posiada łańcuszka).


Polecam zwłaszcza osobom lubiącym lekką biżuterię w delikatnej kolorystyce.Sprzedane
Strona produktu »


Liść akacji

wisior


To asymetryczny wisior wykonany z kamieni naturalnych: dużego agatu w zielonym kolorze z brązowo-białymi wstawkami oraz pięciu kul jadeitów.  • Całkowita długość tego elementu biżuterii to 6,1 cm, maksymalna szerokość - 3,4 cm.


Wisior powstał podczas pobytu w letnim domku z zielonym ogrodem, który stał się inspiracją dla tego projektu.


Agat ma gładką powierzchnię i kształt łezki; jego długość to 4,2 cm, szerokość - 2,1 cm. Został on opleciony drobnymi szklanymi koralikami wysokiej jakości japońskiej formy TOHO w dwóch rozmiarach i trzech odcieniach zieleni. W konstrukcję wisiorka wplecione zostały 4 gładkie zielone jadeity o średnicy 6 mm oraz ciemnoniebieski 8 mm jadeit o fasetowanej powierzchni ładnie odbijającej światło. Przezroczystą cieniutką nić dostrzec można dopiero po uważnym przyjrzeniu się z bliska. Zawieszka wykonana ze srebra z wybitą z tyłu próbą 925 z otworem wysokości ok. 1 cm pozwala na umieszczenie wisiorka na łańcuszku lub na innej bazie o grubości do 3 mm (wisior nie posiada łańcuszka).


„Liść akacji” to niebanalna ozdoba, nie do powtórzenia z uwagi na unikalność wykorzystanego agatu.Sprzedane
Strona produktu »


Mglisty poranek

wisior


Projekt tego monochromatycznego, dużego wisiora koncentruje się wokół wykonanego przeze mnie kaboszona – pod szkłem umieściłam fragment czarno-białego zdjęcia drzewa znalezionego w starym czasopiśmie.  • Kaboszon ma średnicę 2,5 cm. Całkowita długość wisiora to 5,7 cm, maksymalna szerokość – 4 cm, maksymalna grubość – 1 cm.


W górnej części wisiora znajduje się pastylka naturalnego kamienia - pirytu w kolorze stalowoszarym, z ciemniejszymi żyłkami (wymiary: 13 mm / 9 mm).


Wisior został wykonany w czasochłonnej technice haftu koralikowego.


Do oplecenia kaboszonu, pirytu i wyhaftowania wzoru użyłam wysokiej jakości szklanych koralików japońskiej firmy TOHO w 2 rozmiarach i 4 kolorach: czarnym, ciemnoszarym, popielatym i perłowoszarym. Zawieszka wykonana ze srebra próby 925 z otworem wysokości ok. 10 mm pozwala na umieszczenie wisiorka na łańcuszku lub na innej bazie o grubości do 3 mm (wisior nie posiada łańcuszka). Tył wisiora został podszyty skórą naturalną w kolorze czarnym. Całość została wykonana przy użyciu cieniutkich przezroczystych nici.


„Mglisty poranek” to duża, wyrazista ozdoba z niepowtarzalnym kaboszonem, która dzięki uniwersalnej kolorystyce będzie pasować do bardzo wielu stylizacji.Sprzedane
Strona produktu »


Carska Rosja

kolczyki


To delikatne, lekkie kolczyki inspirowane stylem biżuterii noszonej w carskiej Rosji w XIX w, ale o współczesnej kolorystyce.Całkowita długość kolczyka to 6 cm. Otwarte bigle długości 1,8 cm są ze srebra próby 925. Dolny przejrzysty element kolczyka to kamień naturalny – kryształ górski o nieregularnym kształcie (dł. 7mm). Kolczyki zostały wykonane w czasochłonnej technice haftu koralikowego z wysokiej jakości drobnych szklanych koralików japońskiej firmy TOHO w 3 rozmiarach i 3 kolorach. Szmaragdowe koraliki są półprzejrzyste i mają fasetowaną powierzchnię pięknie odbijającą światło. Zostały one oplecione matowymi ciemnoniebieskimi oraz perłowoszarymi koralikami. Przezroczysta cieniutka nić jest niemal niedostrzegalna.

Kolczyki „Carska Rosja” to niebanalna ozdoba na letnie przyjęcie – i nie tylko :-)Sprzedane
Strona produktu »


Stalowe łzy

kolczyki


Długie kolczyki z zielonymi kamieniami naturalnymi - jadeitami o średnicy 10mm. Do ich oplecenia użyłam szklanych koralików japońskiej firmy Toho w czterech kolorach (dwóch odcieniach zieleni, srebrnych oraz perłowofiołkowych) oraz dwóch rozmiarach. Ponadto wykorzystałam trzymilimetrowe fasetowane szklane koraliki Fire Polish. Na dole kolczyka znajduje się naturalny kamień piryt w kształcie łezki, w kolorze stalowoszarym.Otwarte bigle wykonane są ze stali szlachetnej, więc kolczyki mogą być noszone również przez osoby mające alergię na metale nieszlachetne. Całkowita długość kolczyka: 6 cm.Polecam zwłaszcza Paniom, które lubią długie kolczyki i zieleń w dodatkach do stroju.Sprzedane
Strona produktu »

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk