Kolekcja: dama z torebką Artysta: witchblade
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja ręcznie szytych oraz ręcznie malowanych toreb. Na każdy dzień, dla każdej kobiety, bo torebek nigdy dość.
W małpim gaju

torba


Oryginalna, pojemna torba na ramię lub do ręki. Usztywniana wkładem wprasowywanym na ciepło, dzięki czemu trzyma formę. Uszy szerokie i wygodne w użytkowaniu. Aplikacja zewnętrzna wprasowywana na ciepło. Na zewnątrz jedna kieszonka. W środku soczysta, żółta podszewka i dwudzielna kieszonka. Torba zamykana na zamek. Mieści format A4.


Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 39 cm, głębokość 10 cm. Uszy: długość 51 cm, szerokość 4,5 cm. Kieszeń zewnętrzna: szerokość 14 cm, długość 21 cm. Wewnętrzne kieszenie, każda o wymiarach: szerokość 11,5 cm, długość 19 cm.


Torbę czyścić wilgotną szmatką. Temperatura prasowania jak dla bawełny. Zalecane prasowanie na lewej stronie lub przez materiał.


Wysyłka priorytetowa Pocztą Polską.Cena: 91 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 11.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Lato, ach gdzie ty...

torba


Pojemna torba na ramię dla tęskniących za latem. Uszyta z bawełnianej tkaniny w soczystych, żółtych odcieniach. Uszy szerokie i wygodne. W środku podszewka i dwudzielna kieszonka. Torba zamykana na zamek.


Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 10 cm. Uszy: długość 61 cm, szerokość 4 cm. Wewnętrzne kieszenie, każda o wymiarach: szerokość 11,5 cm, długość 16,5 cm.


Prać na lewej stronie ręcznie lub w pralce, temp. do 40 stopni. Temperatura prasowania jak dla bawełny.


Wysyłka priorytetowa Pocztą Polską.Cena: 65 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Z przymrużeniem oka

torba


Pojemna torba na zakupy z przymrużeniem oka, dla mających dystans do świata. Na ramię lub do ręki. Uszyta z bawełnianej, bardzo wytrzymałej tkaniny. Mieści format A4. Ręcznie malowana specjalnymi farbami do tkanin, rysunek utrwalany na ciepło. Uszy szerokie i wygodne. W środku podszewka oraz mały uchwyt do zawieszenia torby lub przypięcia karabińczyka. Torba nie jest zamykana.


Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 10 cm. Uszy: długość 59 cm, szerokość 4,5 cm.


Prać na lewej stronie ręcznie lub w pralce, temp. do 40 stopni. Temperatura prasowania jak dla bawełny. Obrazek prasować na lewej stronie lub przez materiał. Wysyłka priorytetowa Pocztą Polską.Cena: 59 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Bla, bla, bla...

torba


Pojemna torba na zakupy uszyta z bawełnianej, bardzo wytrzymałej tkaniny. Na ramię lub do ręki. Mieści format A4. Ręcznie malowana specjalnymi farbami do tkanin, rysunek utrwalany na ciepło. Uszy szerokie i wygodne. W środku podszewka i dwudzielna kieszonka oraz mały uchwyt do zawieszenia torby lub przypięcia karabińczyka. Torba nie jest zamykana.


Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 40 cm, głębokość 10 cm. Uszy: długość 47 cm, szerokość 4,5 cm. Wewnętrzne kieszenie, każda o wymiarach: szerokość 11,5 cm, długość 18cm.


Wysyłka priorytetowa Pocztą Polską.


Prać na lewej stronie ręcznie lub w pralce, temp. do 40 stopni. Temperatura prasowania jak dla bawełny. Obrazek prasować na lewej stronie lub przez materiał.Cena: 59 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

Piekielna głębia

torba


Pojemna torba na zakupy i na poprawę humoru. Na ramię lub do ręki. Mieści format A4. Uszyta z przyjemnej w dotyku bawełnianej tkaniny. Czaszka malowana ręcznie, specjalnymi farbami do tkanin, rysunek utrwalany na ciepło. Uszy szerokie i niezwykle wygodne. W środku czarna podszewka z kieszonką. Torba nie jest zamykana.


Wymiary: szerokość 40 cm, wysokość 38 cm, głębokość 10 cm. Uszy: długość 48 cm, szerokość 4,5 cm. Kieszeń wewnętrzna: szerokość 18 cm, długość 19 cm.


Wysyłka priorytetowa Pocztą Polską.


Prać na lewej stronie ręcznie lub w pralce, temp. do 40 stopni. Temperatura prasowania jak dla bawełny. Obrazek prasować na lewej stronie lub przez materiał.Cena: 52 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk