Kolekcja: męski świat Artysta: NIEBo
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Swetry dla naszych facetów :):) Ciepłe, grube, z kapturem, z golfem.. Bardziej lub mniej kolorowe, do wyboru...SWETER ZIELENINA

SWETER


Sweter zrobiony ręcznie, na drutach. Połączenie owczej wełny z akrylem i bawełnianą nitką powoduje, że sweter nie będzie się nadmiernie rozciągał. Bazowa nitka to 100-procentowa wełna, lekko gryząca. Ma ona bardzo różną grubość, dlatego cały sweter składa się tak jakby z wielu mniej lub bardziej zbitych plam. Tam gdzie sweter jest bardziej zielony, szara wełna jest cienka i dlatego dominują nitki zielone, a tam gdzie wełna szara jest grubsza, nitki zielone giną i sweter wydaje się bardziej szary.

Rozmiar L/XL

WYMIARY swetra rozłożonego na płasko bez rozciągania: długość 65cm, szerokość 56cm, długość rękawa od dekoltu 70cm

KOLOR: :owcza wełna ma naturalny szary kolor,nitki:bawełniana i akrylowa są soczyście zielone, a akryl użyty do rękawów to bardzo ciemny, zgniły zielony.

Trzeba założyć, że w trakcie noszenia i po praniu sweter zyska na długości i szerokości około 1-2 cm. Każdy sweter przed zszyciem jest wstępnie uprany i lekko rozprasowany,w celu uniknięcia niebezpieczeństwa rozciągnięcia lub zafarbowania. Każdy jest robiony i zszywany ręcznie, dlatego na lewej stronie mogą być widoczne końcówki nitek.

Prać ręcznie lub w pralce na opcji WEŁNA, suszyć na płasko.Cena: 325 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

SWETER KWADRATOWY

SWETER


Ręcznie zrobiony, na drutach ciepły, grubaśny sweter. Materiał to mieszanka wełny i akrylu. Wszystkie kwadraty są zrobione w jednym kawałku, nie są zszywane.


    KOLOR:rudy, brąz, zieleń, część włóczek melanżowa.

     


    Rozmiar M/L


    WYMIARY swetra rozłożonego na płasko: długość 63cm, szerokość 53cm, długość samego rękawa 46cm, długość rękawa do szyi 70cm. Trzeba założyć, że w trakcie noszenia i po praniu sweter zyska na długości i szerokości około 1-2 cm. Każdy sweter przed zszyciem jest wstępnie uprany i lekko rozprasowany, w celu uniknięcia rozciągnięcia lub zafarbowania. Każdy jest robiony i zszywany ręcznie, dlatego na lewej stronie mogą być widoczne końcówki nitek.
Cena: 364 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

SWETER Z DRZEWAMI

SWETER


Sweter ręcznie zrobiony na drutach z mieszanki różnych włóczek z małą ilością owczej wełny. Użyłam na przemian oczek prawych i lewych dlatego sweter ma wypukłe, poziome paseczki.

 

KOLOR: odcienie błękitu, niebieskiego, granatu,brązu i zieleni czyli wszystkie KOLORY ZIEMI I NIEBA. Aplikacja zrobiona jest z jeansu i przyszyta ręcznie, na okrętkę.

Rozmiar M

WYMIARY swetra rozłożonego na płasko:długość 63cm, szerokość 50cm, długość samego rękawa 49cm, długość rękawa do szyi 66cm.

Każdy sweter przed zszyciem jest wstępnie uprany i lekko rozprasowany, w celu uniknięcia rozciągnięcia lub zafarbowania. Każdy jest robiony i zszywany ręcznie dlatego na lewej stronie mogą być widoczne końcówki nitek.Cena: 280 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

SWETER Z ŻÓŁTYMI GUZIKAMI

SWETER


Ręcznie zrobiony, na drutach, ciepły, bardzo miękki, choć niezbyt gruby sweter. Materiał to mieszanka różnych rodzajów wełny z przewagą akrylowej, fantazyjnej włóczki z wystającymi niezwykle miękkimi włoskami. Naprzemienne lewe i prawe oczka nadają mu ciekawą, przyjemną w dotyku fakturę. Zapinany pod szyją na duże, plastikowe, żółte guziki.

 

KOLOR: bazowa nitka jest brązowo-szara, w różnych odcieniach. Dodatkowe paski to grafit, szarość, zieleń. Mankiety i dolne plisy mają kolor głębokiej zieleni.

Rozmiar XL

WYMIARY swetra rozłożonego na płasko:długość 70cm, szerokość 57cm, długość samego rękawa 52cm, długość rękawa do szyi 75cm, Tył jest powtórzeniem przodu.

Trzeba założyć, że w trakcie noszenia i po praniu sweter zyska na długości i szerokości około 1-2 cm. Każdy sweter przed zszyciem jest wstępnie uprany i lekko rozprasowany, żeby uniknąć niebezpieczeństwa rozciągnięcia lub zafarbowania.Każdy jest robiony i zszywany ręcznie dlatego na lewej stronie mogą być widoczne końcówki nitek.Cena: 390 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

SWETER POŁOWICZNY

SWETER


Ręcznie zrobiony, na drutach, ciepły, gruby sweter. Materiał to mieszanka różnych rodzajów wełny i włóczki. Sweter jest zrobiony w całości, nie jest zszywany. Część grafitowa jest zrobiona na gładko, część pasiasta ma strukturę wypukłych, poziomych paseczków. Dodatkowo duży kaptur i zapięcie na trzy guziki.

 

KOLOR::gładka część to lekko melanżowy grafit, część pasiasta to rudy, brązy, żółty,  zielony,część w wersji melanżowej.

Rozmiar XL

WYMIARY swetra rozłożonego na płasko:długość 67cm, szerokość 60cm, długość samego rękawa 50cm, długość rękawa do szyi 74cm.

Trzeba założyć, że w trakcie noszenia i po praniu sweter zyska na długości i szerokości około 1-2 cm. Każdy sweter przed zszyciem jest wstępnie uprany i lekko rozprasowany, żeby uniknąć niebezpieczeństwa rozciągnięcia lub zafarbowania. Każdy jest robiony i zszywany ręcznie dlatego na lewej stronie mogą być widoczne końcówki nitek.Cena: 416 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 10.00 zł
Kupuję

Do schowka
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk