Kolekcja: srebrem oprawione Artysta: Agnaart
zobacz wszystkie kolekcje »
  Kolekcja składa się przede wszystkim z wisiorków, kolczyków i naszyjników wykonanych ze srebra 925 i 999 techniką "wire wrapping", co można przetłumaczyć jako "oplatanie drutem". Przy tworzeniu tej biżuterii wykorzystywane były również inne techniki metaloplastyczne i jubilerskie. W części przedmiotów srebro zostało zaoksydowane (tzn. przyciemnione). W srebrnej oprawie znalazły się przede wszystkim kamienie naturalne.
Boho w czerni - srebrny naszyjnik z chwostem

naszyjnik


Naszyjnik składa się z dużego wisiorka oraz bazy z rzemienia o regulowanej długości. WISIOREK: Wszystkie elementy metalowe zrobione są ze SREBRA 925 oraz 999. Srebro 999 to najwyższa próba srebra (czyli praktycznie czyste srebro). Wisiorek został wykonany przy użyciu techniki o nazwie wire-wrapping, stosowanej w tworzeniu biżuterii artystycznej. W górnej części wisiora zastosowano 10mm kulę z kamienia naturalnego - czarnego ONYKSU. Kamień jest w większości fasetowany, z gładkim paseczkiem. Dolna część to gęsty duży chwost w kolorze czarnym (wymiary niżej). Zawieszka wisiorka ma otwór o wysokości 9mm i szerokości 3mm.WYMIARY WISIORKA: Całkowita wysokość wisiorka (razem z zawieszką): ok. 11,5cm. Długość chwosta: ok. 8,0cm. Szerokość chwosta u samej góry: ok. 1,3cm. Otwór zawieszki: 9mm x 3mm. Waga wisiora: ok. 8,9 g. RZEMIEŃ: Jest to rzemień ze skóry naturalnej w kolorze czarnym (grubość 2mm). Wszystkie części metalowe wykonane są ze SREBRA 925. Długość minimalna: ok. 70.0 cm. Długość maksymalna: ok. 74.0 cm. Przy tej długości rzemienia, wisior będzie znajdował się podczas noszenia pod linią biustu.SPOSÓB PAKOWANIA: Z uwagi na duże wymiary wisiorka oraz zastosowanie chwostu, który wymaga specyficznego sposobu zapakowania na czas transportu, oferta nie obejmuje ozdobnego pudełeczka na biżuterię. Naszyjnik zostanie bezpiecznie opakowany, m.in. w folię bąbelkową i wysłany w kartonie z paragonem fiskalnym.Cena: 120 zł
Przesyłka - Poczta Polska: 14.00 zł
Przesyłka - kurier: 18.00 zł
Przesyłka - Paczkomat: 14.00 zł
Kupuję

Do schowka
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk